partij wii accessoires circa 650 stuks bij proveiling
€0,01
Omschrijving
Beschrijving
in onderstaande veiling veilt ProVeiling.nl een partij wii accessoires circa 650 stuks
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse binnen & buitenverlichting te Beneden-Leeuwen, afkomstig uit faillissement. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse binnen & buitenverlichting; buggy; kinderpolitie motor met accu en verlichting en geluid; nieuwe benzine hogedrukreinigers; diverse leuke partijen voor de handelaren; nieuwe kleding w.o. rokjes, bodywarmers en T-shirts; 3-delige koffersets; Gazelle oldtimer fiets etc.
Start vanaf: 27 mei 2015 11:00 Eind vanaf: 10 juni 2015 20:00 Aantal kavels: 689
Kijk snel even op ProVeiling.nl voor meer kavels; foto’s en/of biedingen
(Biedingen kunnen alleen via http://www.proveiling.nl/)
wamel-beneden leeuwen-boven leeuwen-druten-ANDELST-HOEKBANK-TIEL-ROTTERDAM-DEN HAAG-TEAK-NIJMEGEN- DRIEL-ARNHEM-
hoekbank - teak-nijmegen-andelst-hoekbankstel - u hoekbank - u hoek- uhoekbank- lounge - loungehoekbank - loungebank - bank - bankstel -lerenbank -stoffenbank - BELGIË -DUITSLAND - Noord-Holland - Zuid-Holland - Utrecht -Flevoland - Zeeland - Noord-Brabant - Limburg - Gelderland - Overijssel -Drenthe - Groningen - Friesland - Aalsmeer -Abcoude - Alkmaar - Almere, -Amstelhoek - Amstelveen - Amsterdam - Noord - Oost - Zuid - West - Zuidoost-Oud-Zuid - Geuzenveld - Slotermeer - Osdorp - Slotervaart - Buitenveldert -DePijp - Rivierenbuurt - Watergraafsmeer - Centrum - Jordaan - Binnenstad-IJburg - Zeeburg - Bos en Lommer - De Baarsjes - Westerpark - Oud-West),Assendelft, Baambrugge, Badhoevedorp, Beverwijk, Broek in Waterland, Bussum,DeKwakel, De Waver - Den Ilp - Diemen -Driemond - Duivendrecht - Durgerdam-Haarlem - Halfweg - Heemskerk -Hilversum - Hoofddorp - Huizen - IJmuiden -Ilpendam - Krommenie - Kudelstaart- Landsmeer - Mijdrecht - Monnickendam -Muiden - Nieuw-Vennep - Oostzaan - Ouderkerk aan de Amstel - Purmerend-Rijsenhout - Sloten - Uithoorn - Utrecht- Vinkeveen - Volendam - Waverveen-Weesp - Westzaan -
- www.proveiling.nl/partij/pv/37440/veiling.aspx